LUXUSNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Může být styl dědičná záležitost? Zakladatelky e-shopu Ornamenti tuto teorii potvrzují. Kromě toho, že spolu Karolína a Dagmar Kutilovy řeší výběr úchvatných šperků za dostupné ceny, má toto duo mezi sebou ty nejtěsnější rodinné vazby. Jde totiž o dceru a matku. Společně se pustily do vášně, která je spojuje, a nyní nabízí krásné a prvotřídně zpracované šperky pro ženy od předních evropských designerů.

 „Inspiraci nacházíme při cestování po celém světě,“ vysvětluje Dagmar Kutilová. Z cest do nejrůznějších destinací si s Karolínou odvážely jako vzpomínku doplňky a šperky. „V Ornamenti nabízíme to, co samy milujeme, a tím je dostupný luxus. Chceme, aby se v našich špercích zákaznice cítily jako my – výjimečné a samy sebou,“ dodává Dagmar.  „Při výběru zboží i v byznyse se doplňujeme. Máme stejný vkus a podobné názory. Čerpáme tak energii jedna od druhé,“ doplňuje Karolína. 

V nabídce Ornamenti jsou momentálně tři nepřehlédnutelné evropské designérské značky. Aleyolé vznikla v Barceloně. Šperky této značky sledují trendy, avšak zůstávají nadčasové a nositelné každý den i na každou příležitost. Jejich základním rysem je obdiv k minimalismu. Z Katalánska pochází též značka PDPAOLA, kterou založili sourozenci Paola a Humbert Sasplugasovi. Prvotřídně zpracované šperky jsou, stejně jako u ostatních značek Ornamenti, vyráběné ze sterlingového stříbra 925, pozlacené 18 karátovým žlutým zlatem a vykládané polodrahokamy a zirkony, které jsou pečlivě vybroušené. Se stejnými materiály pracuje také holandská značka Eline Rosina, která se soustředí hlavně na náušnice a přívěsky na ně. Autorka kolekce Hanna Eline Prange začínala tvořit doma v kuchyni a dnes dodává své produkty do 60 luxusních obchodů po celém světě.

Ornamenti.cz_Aleyolé, náhrdelník Cooper gold 1970 Kč - image             AR01-221-U-gold                  Ornamenti.cz_Aleyolé, prstýnek Forze gold, 1270 Kč - image 1                          

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz